Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze zaprasza osoby bezrobotne do składania wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej w kwocie do 18 tys. zł

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zgodnie z założeniami wniosku o dofinansowanie wsparcie jest przewidziane dla 15 kobiet oraz 55 mężczyzn ( w tym 5 osób powyżej 50 roku życia, 12 osób do 30 roku życia).

Wzór wniosku oraz Regulamin przyznawania środków na podjęcie działalności gospodarczej jest dostępny na stronie internetowej Urzędu oraz w siedzibie Urzędu pok. Nr 8 - I piętro, tel. 75 645 01 76

Osoby ubiegające się o przyznanie dotacji na podjęcie działalności gospodarczej kierowane będą do doradcy zawodowego w celu określenia predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej.

Termin zawarcia umowy o przyznanie dotacji i przekazania środków uzależniony jest od otrzymania przez Urząd środków finansowych.

Wnioski należy składać od 25.02.2013r. do dnia 01.03.2013r. w Kancelarii Urzędu – II piętro.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!